?

Log in

No account? Create an account

бігай, стрибай і не бий коліна

Previous Entry Share Next Entry
я просто буду старатися
sssashkoy
де б я не була і що б не робила - завжди з2являється купа проблем, перешкод, тупорилих людей. завжди хочеться всього і відразу. саме так я зрозуміла, що я ще дитина. але інший бік цієї ситуації такий, що я просто багато чого боюся і невпевнена в собі. найперше тому, що мене не вчили такою бути. а навпаки. як і чимало жінок, я недооцінюю свої знання. а коли у мене щось виходить, я відразу шукаю кому чи чому подякувати, а не собі. тому жінок-лідерок мало. я не вмію за себе заступитися. я занадто ввічлива і краще буду накопичувати злість чи ненависть. але мама сказала мені одну класну річ: треба уявляти, як та злість у тобі накопичується і просто її випускати, ніби ти димар. це смішно звучить, та в цьому щось є.
після всіх невдач, принижень і просто нервів у Рахові, я їду звідси з купою досвіду. я обожнюю це місто. втім тут дуже важко жити. просто всередині щось гниє і всі спільно ігнорують це. або вдають, ніби якось борюся.
але одне я зрозуміла, де б я не була і що б не робила - я просто буду старатися. я буду старатися оцінювати ситуацію, робити висновки, шукати рішення, думати, писати і не давати собі вплутатись у те, що буде мені не до вподоби.
хочеться нарешті жити разом із Сашою, мати свої гроші, подорожувати, планувати щось і досягати поставлених цілей. і здається, це починається...