?

Log in

No account? Create an account

бігай, стрибай і не бий коліна

Previous Entry Share Next Entry
плани на другий рік?
sssashkoy
не люблю писати вночі, коли не спиться. краще включити "гріфінів" і забутися. але я подивилася прекрасний фільм, який змусив поміркувати - "усмішка мона лізи". можна сказати домашку зробила з курсу "гендер для всіх" на прометеусі. відкриття перше - я часто боялася, що наша закоханість із сашою мине, що колись ми перестанемо веселитися, міцно обійматися й один одного підтримувати. все колись згасає, думала я. але от нам уже завтра два роки й два місяці. я досі його кохаю і досі переживаю з ним той період "закоханості". не знаю, що буде з нами далі. але впевнена, ми докладемо всіх зусиль. наш девіз - головне, що разом. мені не потрібна нова людина, нові романи. я завжди зможу переживати це з ним... знову і знову.
друге - мені хочеться бути сильною жінкою, рішучою, навчитися висловлювати свою думку, захищати себе й досягти всього, чого захочу. звичайно, цей жорстокий світ змушує нас думати тільки про гроші й вигоду. та я постараюся поставити собі цілі й виконувати їх. поки що я не знаю, чого хочу. я не знаю, що можу взяти з цього міста. не багато, це точно. умовно я головний редактор "вісті рахова". о, так! це вже досягнення, можуть думати інші. але не все так просто й так класно. крім гендерних стереотипів, на моєму шляху присутні й вікові, й культурні. я просто хочу втекти. я стомилася. але мені не вистачає сили сказати, що збираюся їхати. це соромно. тому попереду ще стільки всього. найперше - навчитися говорити.
але чого ж я хочу?
хочу займатися далі журналістикою.
хочу сприяти гендерній рівності.
хочу захищати тварин: від бездомних собак і котів до бідних песців і норок. та природу загалом.
ііі хочу гніздечко з сашою, де б нам ніхто не заважав.
непоганий список на другий рік. наступний рік маю стати роком змін. я відчуваю це. для нас із сашою - це буде важливий перехід. ми чимало пережили і багато чого натерпілися. довго чекали, трохи сварилися й не розумілися. це тільки зміцнило наші стосунки.
на жаль, не вийшло подати якийсь урок. утім, раптом у когось схожа ситуація й цей текст вас заспокоїть, що так буває і з іншими.